İnşaat – Şantiye Sistemleri

Şantiye çadırları, şantiyelerin zorlu çalışma şartlarında hızlı, kolay ve demonte sistem olarak kurulabilir. Şantiye çadırları kullanım amacına göre yatakhane, yemekhane, depo, atölye, kumlama çadırı, sevkiyat çadırı, boya çadırı, olarak kullanılır.
Firmamız şantiye çadırında stoklu olarak üretim yapmakta ve hemen teslim seçeneğiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Şantiye Çadır imalatında standart olarak Alev Yürümez Branda kullanılmaktadır.

Alev yürümez brandalar alev kaynağı brandaya direk tutulduğunda yanar, ancak alev kaynağı uzaklaştırıldığında söner ve alev yürümez.

Günümüzde farklı kullanım tarzlarına, farklı ortamlara göre farklı çadırlar üretilmektedir. Belirli bir etkinlikte kullanılacak çadırı seçerken, ortama, iklim durumuna, çadır kurulacak bölgenin mikro klimasına, çadırdan yararlanacak kişi sayısına, kullanımın süresine uygun bir çadır tipinin seçilmesi gerekmektedir. DEKTA Şantiye çadırlarında standart olarak yarım silindir ve tünel şeklinde, 5 ve 7 metre enlerinde, istenilen boyda çadır sistemlerini stoklu olarak üretmektedir. Ancak müşteri ihtiyacına göre özel imalat seçenekleriyle de pratik çözümler sunmaktadır.

Şantiye çadırlarına kolaylıkla ilaveler yapılabilir ve ara bölmeler ile kullanım alanları kolaylıkla bölünebilir. Şantiye çadırının kurulması, sökülmesi ve taşınması hem ekonomiktir hem de zamandan tasarruf sağlar.

Standart üretilen DEKTA çadırlarında çadır gövde kısmı yalıtımlıdır. Ancak soğuk iklim koşullarında kullanılacağı zaman, ön ve arka cephelerde mevcut yapıya ek olarak yalıtım uygulaması yapılabilir.