Hakkımızda

DEKTA MÜHENDİSLİK Çelik Konstrüksiyon, Çadır ve Membran Sistemleri alanında 2004 yılından beri faaliyet göstermekte olup Proje – Üretim – Montaj entegre sisteminde müşterilerine hizmet vermektedir. Mühendislik bilgisi ve tecrübesiyle zamanında, doğru çözümlerle kaliteli ve güvenli sistemler kurmayı ilke edinmiştir. Çelik konstrüksiyon yapılarda sabit birleştirmelerden demonte sistemlere kadar, başarılı birçok yurt içi ve yurt dışı projelere imza atarak, sürekli iyileştirme ve büyümeyi hedeflemiştir. DEKTA Mühendislik kurumsal kimliğiyle her zaman müşteri memnuniyetine önem veren ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem denetçi sertifikalı (Auditor Certified) yöneticiler tarafından yönetilmektedir.

DEKTA’nın küçük bir atölyede mühendislik hizmetiyle başlayan çalışma hayatı, müşterilerin farklı özelliklerde standart ve standart dışı ürün istemesiyle imalata geçişini hızlandırdı. Öncelikle müşterilerimizin ihtiyacını karşılayabilecek maliyeti düşük, müşteri kurumsal kimliğini bozmayan görünüme sahip güvenli yapı sistemlerini, mühendislik bilgisi ve tecrübesiyle müşterilerine sunmuştur.

Ürünlerimiz öncelikle proje bölümümüzde makine mühendisleri ve tekniker ekibimiz tarafından değerlendirilerek projelendirilir. Daha sonra atölyelerimizin makine parkurlarında işlenerek montaja hazır hale gelir. Montajı yapılmış ürünler müşteriye ulaştıktan sonra, satış sonrası servis ve garanti hizmetleri firmamız Dekta tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca garanti kapsamından çıkmış olan ancak servis ve bakım ihtiyacı olan ürünlerde gerekli değişiklikler veya bakım onarım hizmeti verilmektedir. Özel cpa çadırı imalatları firmamız tarafından yapılmaktadır.

DEKTA zamanın tecrübe ettiği 18 yıllık süre zarfında daima dinamik ve gelişime açık olan firma yapısıyla Tekirdağ, Hayrabolu Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m² açık alan, 5.000 m²  kapalı alan fabrika inşasının ilk aşamalarını tamamlamış ve faaliyete geçmiştir.

2004 yılında kurulan Dekta Mühendislik – Beyhan Şahin şahıs firmamız 2011 yılı sonu itibariyle Dekta Mühendislik Çadır Branda İnş. San. Tic. Ltd. Şti.  unvanıyla faaliyetine devam etmektedir. Merkez ofis adresimiz İkitelli O.S.B. Giyim Sanatkârları Sanayi Sitesi olarak değişmiştir. İletişim bölümünden bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

TÜM TÜKETİCİLER DERNEĞİ TARAFINDAN TÜKETİCİLERE TAVSİYE EDİLEN MARKA VE ALTIN MARKA ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR.

HEP BİRLİKTE YAŞANABİLİR BİR GELECEĞE.